Převoz a dovoz vozidel po vlastní ose

Převoz vozidel po vlastní ose je univerzálním logistickým nástrojem, pomocí kterého můžeme realizovat rychlou a efektivní přepravu vašeho vozidla na dlouhé vzdálenosti za minimální náklady. Specializujeme se na převoz vozidel všech kategorií, ať už osobních, nákladních či autobusů a to z jakéhokoliv koutu kontinentu, kamkoliv, dle přání zákazníka.  

Pro automobily bez registrační značky, či nepojízdné, můžeme zajistit rychlou a efektivní přepravu na odtahovém speciálu s hydraulickou rukou. 

Naši řidiči disponují řidičským oprávněním všech kategorií, profesními průkazy a kartami do tachografu, pro naše zákazníky vybíráme jenom ty nejzkušenější šoféry s dlouholetou praxí při přepravě zboží a osob. Všichni řidiči mají pojištění odpovědnosti a mobilní telefon s možností sledování polohy vašeho vozidla při přepravě.

Operujeme po celé ČR a také mezi státy Evropy, včetně Balkánu, Ruska a zemí SNS. 24h denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Naše přednosti

Proč spolupracovat právě s námi?

1. Roky zkušeností

Již více než 25 let se specializujeme na přepravu vozidel po vlastní ose. Mezi naše zákazníky patří autokluby, autopůjčovny a leasingové společnosti. Nabídnout můžeme řadu zkušeností a řešení šitá na míru individuálním požadavkům každého zákazníka. Naši řidiči jsou připraveni okamžitě vyrazit s vaším vozem, či pro váš vůz, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

2. Široká geografie

Naše společnost operuje po celé Evropě, včetně Balkánu, Ruska a zemí SNS. S vašimi požadavky ohledně přepravy vozidel po vlastní ose, či na odtahovém speciálu, vám pomohou naši zaměstnanci, kteří mluví plynně několika cizími jazyky. Můžete si být zcela jistí, že dopravu a komunikační procesy maximálně zjednodušíme.

3. Komplexní služby

Naši zkušení zaměstnanci zajistí požadovanou a optimální přepravu vozidla po vlastní ose, včetně zajištění dálničních poplatků, tankování vozidla, pojištění vozidla, NON-STOP hlídaného parkování na našem parkovišti v Praze, či případného celního odbavení. Jsme schopni realizovat přepravu jednoho vozidla, či celé flotily. Umíme zajistit přihlášení vozidla do registru vozidel a všechny úkony s tím spojené. 

5. Spolehlivost

Všichni řidiči mají dlouholeté zkušenosti s přepravou zboží a osob a disponují všemi kategoriemi řidičských oprávnění, profesními průkazy a digitálními kartami do tachografů. Každý řidič má mobilní telefon, s možností sledování polohy při přepravě vozidla. Všichni řidiči vlastní pojištění odpovědnosti za škodu. 

4. Přizpůsobené logistické struktury

Vyhledáme a vybereme vhodný typ dopravy našeho řidiče k vašemu vozidlu, ať už naším vozidlem, vlakem, autobusem, či letadlem, v závislosti na požadavcích na rychlost dodání vašeho vozidla a nákladů na přepravu. 


Objednejte si převoz vozidla

Nechte si ještě dnes zpracovat nezávaznou nabídku.
Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

BESICO Trans, s.r.o., Žirovnická 3133/6, Praha 10. Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!